Na CD,  je uloženo téměř 4000 fotografií světelných zdrojů - rozměr fotografií (výška max. 768 pixel), včetně zajímavých detailů,  fotografie  ze života sběratelova  a různé  zajímavosti ze světa.  Koupí umožníte další existenci sbírky  a časem  snad  i vznik  muzea skutečného, nebo třeba uspořádání výstavy. Mám dnes největší soukromou sbírku světelných zdrojů na světě. Obsahuje téměř 11.000 evidovaných a v naprosté většině i funkčních exponátů. Jiná větší soukromá sbírka žárovek dentisty Hugh Francise Hickse (1923-2002) se stala akvizicí technického muzea v Baltimore. Ochutnávka fotografií je v  galerii.  Fotky vznikaly různými metodami po 45 let, proto nemají všechny stejnou kvalitu. V ceně je nosič CD, obal, obyčejné poštovné. V případě vadného CD Vám zdarma pošlu nové.

Cena CD včetně poštovného je  299,- Kč   → koupit  slava@karneval.cz

Dále na CD najdete:                                                                                                                                                         * Jak by mohla vypadat kniha o „žárovkách“ – ukázka z prvních třech kapitol.                                                                            * Systematika a přehled vývoje sbírky za 40 let existence. Statistika přírůstků od roku 1969.                                                    * Zajímavosti a kuriozity ze světa žárovek i lidí okolo světla.                                                                                                    * Sešit inventárních čísel - kompletní evidenci sbírky - ukázka (pdf 1MB)    

                                                                     

Jako bonus jsem na CD uložil různé užitečné tabulky:                                                                                            TABULKA č.1 základní srovnávací tabulka různých typů světelných zdrojů                                                                             TABULKA č.2 barva světla, index barevného podání, třída barevného podání                                                                              TABULKA č.3 členění světelných zdrojů podle vhodnosti účelu osvětlení                                                                               TABULKA č.4 vřazení světelných zdrojů do kategorií podle třídy a kvality barevného podání                                                       TABULKA č.5 orientační závislost spotřeby el. energie na typu a charakteru osvětlení                                                                TABULKA č.6 hladiny osvětlení, doporučené pro určité vykonávané činnosti                                                                          TABULKA č.7 označení projekčních a optických žárovek a jejich hodnoty v kódování ANSI.

 

Upozornění!                                                                                                                                                             Obsah CD je určen výlučně pro Vaší osobní potřebu. Je na něm uložena moje celoživotní práce,  proto,  prosím, respektujte toto  omezení. V případě komerčního použití, nebo v případě žádosti o osobní přednášku mne kontaktujte, domluvíme se. Pro  komerční využití Vám mohu vystavit daňový doklad.

 

 

© Stanislav Slabyhoudek

  Hlavní stránka
muzeum žárovek na cd
  Obsah
   o sběrateli

   muzeum žárovek na cd

   muzeum žárovek na dvd

   fotogalerie

   info

   kontakt

obchod - elektro www.slj.cz
odkazy: